«Вільярреал» — «Валенсія»: прогноз і ставка Роберто Моралеса

17:00, 18 жов 2020
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу Megogo і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч Ла Ліги «Вільярреал» — «Валенсія».

Унаї Емері проти першого солідного клубу в його кар’єрі. З «Валенсією» тоді він нічого не виграв, але ім’я собі зробив досить гучне. Наразі його «Вільярреал» виглядає солідніше за більш титулованого сусіда й за грою, й за силою складу.

Втрата нападника Жерара Морено і крайнього захисника Первіса Еступіньяна для «Жовтої Субмарини» не критична.

У «Валенсії» ж не зіграє Жофрей Кондогбія. Це теж далеко не кінець світу на перший погляд. Проте опорник не травмувався. Він розізлився на керівництво клубу та назвав його президента Аніла Мурті брехуном. Така емоційна пожежа завжди погано впливає на колектив, а внутрішній клімат в «Валенсії» і без того поганий.

Окрема мотивація битися у цьому матчі у Дані Парехо. Він був прапором «Валенсії» довгих дев’ять сезонів, а цього літа його фактично виставили з клубу.

З п’яти матчів поточного сезону «Вільярреал» двічі зіграв невдало, а от «Валенсія» також з п’яти лише один може зарахувати у нотатник добрих справ.

Всі зірки, здається, за господарів. І все ж легким цей матч для них не буде, це дербі. Тому я вірю в перемогу команди Емері та голи обох суперників.

Ординар: Виграш
Прімера
17:00/18 жов
«Вільярреал» — «Валенсія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0