«Вільярреал» – «Спортінг». Прогноз Олексія Тютюненка

21:45/28 кві '17
Грає

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Олексій Тютюненко зробив прогноз на поєдинок іспанської Прімери між «Вільярреалом» та «Спортінгом». Прогнозист вважає, що в цьому матчі не буде багато голів та «Жовта субмарина» не програє.

Довго розмірковував стосовно цього матчу, доволі складним та інтригуючим має бути протистояння. «Вільярреалу» вдалось виграти на виїзді в одного з лідерів Прімери та трошки закріпитись в зоні Ліги Європи. За великим рахунком, команда Франа Ескріби може посперечатись за право грати в Лізі Чемпіонів за підсумками цього сезону. Я думаю, що амбіції у команди на цей сезон – забратися якомога вище.

«Спортінг» б’ється внизу таблиці за право залишитись в еліті на наступний рік, для них кожний заліковий бал важливий. Протистояння має бути не дуже видовищним та вкрай відповідальним. Обидві команди розуміють, що втрата балів в цьому протистоянні посприяє їхнім супротивникам.

Тому, на мій погляд, ця битва буде більше схожа на партію в шахи, дуже обережною та виваженою. Звісно, що фаворитом, тим паче при рідних трибунах, є «Жовта субмарина» – ставлю на те, що вони не програють та тотал голів в матчі менше 2.5.

Ординар: Програш
Прімера
21:45/28 кві
«Вільярреал» - «Спортінг»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0