«Вільярреал» – «Динамо»: прогноз і ставки Роберто Моралеса

22:00, 18 бер 2021
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч Ліги Європи «Вільярреал» – «Динамо».

Ліга Європи немов ковток свіжого повітря для «Вільярреалу», там у нього виходить грати значно більш успішно, ніж у національному чемпіонаті. Ось і цього разу навіть перемігши на «Іпуруа» команда мала достатньо проблем. Перемогу над «Ейбаром» 3:1 визначили гол на першій хвилині та незабитий господарями пенальті.

З одного боку господарі можуть частково дати перепочити деяким лідерам, з іншого Унаї Емері максимально рішуче налаштований на євровиступи.

Переконаний, що «Динамо» просто не зможе весь матч протистояти різкій грі, яку практикує «Вільярреал». Тому ставлю на перемогу господарів. Більш ризикована ставка на пенальті у матчі.

Ординар: Виграш
Ліга Європи
22:00/18 бер
«Вільярреал» – «Динамо»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Ліга Європи
22:00/18 бер
«Вільярреал» – «Динамо»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

VIP-програми
Викради тачку у Favbet
Букмекерська контора Favbet в культовому стилі розігрує 21 автомобіль. Для участі у щотижневому розіграші необхідно зробити ставку 100 гривень. Пропозиція діє з 16 лютого до 28 березня 2021 року.
113
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі