«Вікторія» — «Спарта». Прогноз В’ячеслава Заховайла

19:00/15 кві '18

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на матч 24-го туру чемпіонату Чехії «Вікторія» Пльзень — «Спарта» Прага. Наш експерт вважає, що гості не програють.

Пльзень лихоманить. То команда не програє тривалий час, то не може виграти довго. У другому колі «Вікторія» набрала мізерну кількість очок. У семи матчах – лише шість залікових пунктів. І це клуб, який претендує на чемпіонство! На горлянку вже наступає «Славія». Різниця між командами сім очок. Якби команда з Праги стабільніше виступала, зараз була б в лідерах.

У «Вікторії» зараз починається серія непростих матчів. Попереду «Спарта», «Яблонець» і «Славія» на виїзді. Питання, кому дістанеться «золото» в Чехії, відкрите.

Думаю, що тенденція продовжиться. Ставимо, що «Вікторія» втратить очки. «Спарта» зіграла п’ять матчів поспіль унічию і лише останню зустріч виграла.

В принципі, обом командам потрібні очки. Одні борються за чемпіонство, інші – за єврокубки. Буде поєдинок під знаком «заруба». Як і більшість матчів у Чехії під кінець сезону. Зараз у чемпіонаті лише двом командам нічого не потрібно: це «Богеміанс 1905» і «Тепліце». Всі інші борються за свої цілі. Навіть не пригадаю, коли востаннє таке було.

Ординар: Виграш
Чемпіонат Чехії. 24-й тур
19:00/15 кві
«Вікторія» Пльзень — «Спарта» Прага
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0