«Вікторія» Пльзень – «ХІК»: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

20:00, 26 лип 2022
Коментатор каналів «Футбол 1/2/3» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на матч-відповідь кваліфікації Ліги чемпіонів «Вікторія» Пльзень – «ХІК».

Чемпіон Фінляндії напрочуд конкурентно виглядав в першому матчі проти чемпіона Чехії. І хоч «Вікторія» із Плзені виграла цей поєдинок з рахунком 2-1, «ХІК» довів не випадковість свого потрапляння до другого раунду кваліфікації Ліги Чемпіонів.

Давайте говорити відверто, що у «Вікторії» куди потужніший склад і у чехів в порівнянні з фінським клубом є те, що зветься євро кубковим досвідом. Нинішня команда Міхала Білека постійно бере участь в групових турнірах Єврокубків і тому заздалегідь «Вікторія» в цій парі вважалася фаворитом.

Втім перший матч показав, що «ХІК» здатний нав’язувати боротьбу командам навіть набагато потужнішим, але граючи вдома, за підтримки місцевої публіки футболісти із Плзені просто не мають право розтринькати перевагу першого матчу. Більше того підопічні Білека мають при цьому ще й показати хорошу гру. Відтак мій варіант на цей матч «господарі заб’ють в обох таймах». Букмекерська контора Favbet оцінює цю подію коефіцієнтом 2.30. Щасти Вам!

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів. Матч-відповідь
20:00/26 лип
«Вікторія» Пльзень – «ХІК»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
74
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі