Вікторія Голубич – Андреа Петкович: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

13:00, 28 чер 2022
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк дав прогноз на матч Вімблдону Вікторія Голубич – Андреа Петкович.

Вікторія Голубич

Голубич перезавантажила свою кар’єру. Якщо раніше швейцарка насилу трималася біля топ-100 і багато часу проводила на ITF-турнірах, щоб хоч десь набирати очки, але тепер впевнено почувається на найвищому рівні. Все це стало можливим завдяки змінам у грі. Вікторія більше не грає в глухій обороні, а навпаки, намагається диктувати свої умови на корті, скорочує розіграші та дивує суперниць арсеналом усіляких ударів. Цього сезону Голубич тримається у топ-60 рейтингу.

Ключовий аспект у грі Голубич – варіативний одноручний бекхенд, за допомогою якого вона впевнено тримає м’яч у корті, і швидко завершує розіграші. Вікторія додала і на подачі завдяки першому м’ячу вдається набирати легкі очки, виходити до сітки і домінувати на своїх геймах. Якщо швейцарка має постійну ігрову практику, вона конкурентоспроможна на всіх покриттях.

Андреа Петкович

Петкович уже кілька років порушує тему про звільнення з тенісу, але, як і раніше, залишається в турі і займає високі позиції в рейтингу. Очевидно, що Андреа більше не живе спортом, вона часто пропускає турніри та не завжди перебуває в оптимальній формі. Німка вирізняється бійцівським характером, вона виходить на корт і намагається до останнього розіграшу переламати хід зустрічі, що велика рідкість у WTA-турі. З цієї причини Петкович небезпечний у будь-якій формі.

Останнім часом Петкович намагається діяти на корті агресивніше. І німкеня має для цього все необхідне, починаючи з густини в ударах, закінчуючи прогресом на подачі (з’явилися ейси).

Розбір поєдинку

Петкович вкрай небезпечна тенісистка, але я все ж таки думаю, що найкращі роки німкені позаду. Андреа багато помиляється, особливо на трав’яних кортах, коли намагається скорочувати розіграші. Голубич також діє агресивно, але вона знає міру в ризику, а якщо щось йде не за планом, то змінює гру та діє від оборони. Думаю, зустріч пройде у боротьбі, але перемога дістанеться Голубич.

Ординар: Виграш
Вімблдон
13:00/28 чер
Вікторія Голубич - Андреа Петкович
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Бонус до 5% на експреси від БК Tennisi
Букмекерська контора Tennisi пропонує гравцям бонус за переможні експреси. Його сума залежіть від кількості включених ставок:
7
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі