Відеопрогноз Олександра Золотогорського на Australian Open-2016: Марченко – Ясіка й інші матчі

07:00/18 січ '16

Журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор футболу і баскетболу на телеканалі «2+2», постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Олександр Золотогорський запропонував експрес із трьох ставок на Australian Open-2016 за участі українських тенісистів.

Вітаю, шановні відвідувачі сайту «Рейтинг Букмекерів», з вами спортивний журналіст каналу «2+2» Олександр Золотогорський. Пропоную відволіктися від зимової й сніжної погоди за вікном, і за чашкою гарячого чаю перенестися в австралійське літо, де невдовзі розпочинається перший турнір Grand Slam – Australian Open. Аж сім українських тенісистів беруть участь у основній сітці змагань. У першу день стартують четверо.

Спробую зробити те, що раніше зарікався робити, – скласти експрес. Адже по-іншому про перспективу українських тенісистів не розкажеш. Ви, звичайно, можете обирати, як ставити на українців або взагалі не ставити, чи брати ординари. А я спробую розповісти про свою логіку. Єдиний матч, який я не беру до експресу, це зустріч Стаховський – Гоффен. У нашого тенісиста дуже мало шансів проти бельгійця, не хочу туди лізти. Ставити на Гоффен теж немає сенсу, бо на нього дають маленький коефіцієнт. Стаховський погано стартував у цьому сезоні. Навіть програв австралійському юніору в кваліфікації турніру, який передрікав Australian Open.

Будемо говорити про інших тенісистів: тут справи трішки кращі. Навіть не трохи, а серйозно кращі. Ілля Марченко, який чудово себе проявив у Досі, де зумів кількох поспіль топ-тенісистів обіграти, а програв лише Рафі Надалю. Він стартує в матчі проти юного австралійця Омара Ясіка. Думаю, в останнього шансів небагато, бо Марченко в чудовій формі, а Ясіка лише починає свою кар’єру. В минулому сезоні в нього була кілька великих перемог, але боротися з тим Марченком, яким він є зараз, Омар однозначно не зможе. Спробуємо спрогнозувати, що Ясіка не візьме більше одного сету в цьому матчі. Тобто візьмемо форму (-1,5) на Марченка – за це дають коефіцієнт 1.38. Це перша наша ставка в експресі.

Олександр Долгополов зустрічається литовцем Рікардом Беранкісом. Тут теж велика перевага має бути на боці українця. Долгополов непогано розпочав цей сезон, грав у фіналі Кубка Хопмана разом із Еліною Світоліною. Показав, у принципі, свій звичний рівень, але вище голови не стрибун. Та його рівня має вистачити в матчі проти Беранкіса, якого він обігравав двічі, не програвши жодного сету. Наприклад, два роки тому сааме на Australian Open вони зустрічалися і в трьох сетах виграв Долгополов. Знову використовуємо таку схему, як із Марченком. Фора (-1,5) – за це дають коефіцієнт 1.46.

І третя моя ставка в цьому експресі на Катерину Бондаренко, яка зустрічається з хорваткою Айлою Томлянович. Бондаренко насправді не дуже впевнено грала в останніх матчах. Була досить болюча поразка від француженки Пармантьє у двох сетах. Однак думаю, що вона переважатиме Томлянович у цьому протистоянні, бо хорватка була серйозно травмована в кінці минулого року. Попри те, що Томлянович виграє багато позицій у рейтингу, саме Бондаренко вважають фаворитом цієї зустрічі. Втім, в наш експрес оберу обережну ставку – Бондаренко виграє принаймні один сет, за що дають 1.25.

Перемноживши всі три коефіцієнти, маємо чудову цифру – 2.52. Отож повторюю: в матчі Ілля Марченко – Омар Ясіка беремо Марченко (-1.5), в поєдинку Олександр Долгополов – Рікардас Беранкіс беремо Долгополов (-1.5), а в зустрічі Катерина Бондаренко – Айла Томлянович ставимо на Бонадеркно (+1.5). Всі ставки брав із БК Winline.

Бажаю пильно стежити за українським тенісистами, та взагалі за Australian Open. Уболіваємо за наших. Підписуйтеся на канал «Рейтингу Букмекерів», відчувайте гру!

Експрес: Програш
1. Марченко - Ясіка
18.01.2016 07:00 ЕЕТ
Australian Open-2016
2. Долгополов - Беранкіс
18.01.2016 05:30 ЕЕТ
Australian Open-2016
3. Бондаренко - Томлянович
18.01.2016 06:00 ЕЕТ
Australian Open-2016
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
100% гравців вважають
що ця ставка виграє!
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0