Відбір на «Євробачення». Фінал. Прогноз і ставка Максима Кравця

19:00, 22 лют 2020
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», член команди трейдерів букмекерської компанії Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на фінал національного відбору на «Євробачення».

Фінал українського відбору на «Євробачення» цьогоріч обіцяє бути найбільш непередбачуваним за всю історію його існування. Ще б пак, вперше на перемогу реально претендують відразу чотири учасники. Хто ж буде представляти Україну в Нідерландах?

Спершу нагадаємо, як завершилися обидва півфінали.

Перший півфінал:

  1. KRUTЬ – 16 (8 балів від суддів, 8 від глядачів)
  2. GO-A – 13 (6 + 7)
  3. Jerry Heil – 13 (7 + 6)

Другий півфінал:

  1. TVORCHI – 16 (8 + 8)
  2. KHAYAT – 14 (7 + 7)
  3. David Axelrod – 11 (6 + 5)

Очевидно, що мінімальні шанси у GO-A (коефіцієнт – 40,0) і Девіда Аксельрода (100,0). У перших аж надто нішева музика, а у Аксельрода пісня мало того, що відверто нудна, так ще й плагіат на пісню 80-х років від софт-рок групи Chicago.

А ось далі починається цікаве:

TVORCHI – 2,4

Перед другим півфіналом «Творчі» вважалися лише 3-ми фаворитами на вихід до фіналу, але їхня неймовірно стильна, модна і хітова пісня підкорила і глядачів, і суддів. А особисто я це прогнозував з самого початку. Хорошу музику чутно відразу. І тепер «Творчі» вважаються головними фаворитами на перемогу.

KHAYAT – 2,8

Від Хаята чекали впевненого виходу до фіналу, що він і зробив, але при цьому поступився «Творчим» і серед суддів, і глядачів. Не те, щоб відставання критичне, але щоб його відіграти, йому доведеться стрибнути вище голови як виконавець і максимально залучити свою аудиторію, щоб проголосувала в фіналі.

Jerry Heil – 4,2

Автор головного українського хіта 2019 року, Джеррі Хейл, стартував в українському відборі в ролі головного фаворита. Але півфінал склався зовсім не так, як хотіла Яна (справжнє ім’я). І якщо 2-е місце суддів це не катастрофа, то 3-є серед глядачів – це якось зовсім мало. Ще б пак, твій головний хіт збирає 15 мільйонів на Ютубі та майже рік грає з кожної праски, а в півфіналі ти програєш тим, кого ще два тижні тому майже ніхто не знав. Дуже схоже на торішню історію групи KAZKA. Коли вони йшли фаворитами, але конкурсна пісня виявилася нижчого рівня, ніж головний хіт. Зізнаюся, в перемогу Джеррі Хейл – не вірю.

KRUTЬ – 6,0

А ось кого букмекери трохи недооцінюють, так це співачку KRUTЬ. Вона несподівано  виграла перший півфінал і не здивуюся, якщо в результаті виграє і фінал. Пісня справді дуже ніжна і красива, хоча до вокалу питання є. Але оцінюючи шанси Круть, треба пам’ятати один момент – ще ніколи український відбір не вигравав той, хто не вигравав півфінал. Приклади Джамали, Оторвальд, Меловіна і навіть Марув підтверджують це правило. І якщо відштовхуватися від нього, то виходить, що коло головних претендентів скорочується до TVORCHI і KRUTЬ.

На кого з них поставити? Я б радив поставити на обох, але розділити суми – 60% на TVORCHI і 40% на KRUTЬ.

Ординар: Програш
Національний відбір на «Євробачення»
19:00/22 лют
Переможець турніру
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Національний відбір на «Євробачення»
19:00/22 лют
Переможець турніру
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1