Відбір до ЧС2018.Азія. Прогноз Ярослава Смика

22:00/13 чер '17

Таїланд – ОАЕ
В Таїланду найгірший захист в цьому відборі, різниця м’ячів -16 і як наслідок останнє місце в групі з одним набраним очком. ОАЕ займає 4-у позицію з 9-а очками і наздогнати першу трійку буде важче з кожним матчем, тому в цьому поєдинку гості мають брати 3 очка, тим паче що в першому матчі між цими командами перемогу здобула команда ОАЕ з рахунком 3:1.

Ірак – Японія
Японія ділить перше місце в своїй групі ще з двома збірними, у всіх трьох збірних по 16 очок, але займають перше місце за рахунок кращої різниці голів. Ірак замає передостаннє з 4-а очками. В першому матчі Японія перемогла Ірак з рахунком 2:1, проте думаю що сьогодні японці здобудуть більш впевнену перемогу.

Сирія – Китай
Обидві команди забили дуже малу кількість голів, сирійці за 7 турів забили лише 2 голи, а китайці забили 3. Сирійська збірна також в цьому відборі мало пропускає, за цих 7 турів пропустили 3 м’ячі, а от китайська команда пропустила 7 голів. Зважаючи на те що обидві збірні дуже мало забивають , і не так вже багато пропускають, то очікую мало голів у цьому поєдинку.

Катар – Південна Корея
Катар остання команда в своїй групі, а Корея займає друге місце в групі. В першому матчі Пд.Корея перемогла сьогоднішніх господарів з рахунком 3:2. В цьому поєдинку фаворитом є Корея, тому я ставлю на їх перемогу, адже втрачати очки з головним аутсайдером їм ніяк не можна, адже вони головні претенденти на вихід з групи.

Експрес: Програш
-500₴
15:00/13 чер
Таїланд - ОАЕ
15:25/13 чер
Ірак - Японія
16:45/13 чер
Сирія - Китай
22:00/13 чер
Катар - Південна Корея
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0