«Вест Хем» – «Манчестер Юнайтед». Прогноз Ігоря Ціжа

21:45/10 тра '18
Грає

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Ігор Ціж зробив прогноз на матч чемпіонату Англії «Вест Хем» – «Манчестер Юнайтед». Прогнозист ставить на підопічних Жозе Моурінью.

Розглянемо перенесений поєдинок 31-го туру АПЛ, в якому «Вест Хем» прийматиме «Манчестер Юнайтед». «Молотобойці» гарантовано не вилетять з АПЛ. В останньому своєму поєдинку з «Лестером» вони показали хороший футбол, особливо в першому таймі, перемігши в гостях «Лестер» з рахунком 0:2.

У свою чергу, «Манчестер Юнайтед» в останньому турі з «Брайтоном» показав млявий футбол, відсутність боротьби. Особливо показовим був перший тайм, в якому «Манчестер Юнайтед» тільки чотири рази наближався до воріт суперника й при цьому жодного разу по них не влучив.

Моя думка така, що в поєдинку з «Вест Хемом» в «Манчестер Юнайтед» має появитися бажання грати в добротний футбол (хоча б за стан здоров’я вічного наставника сера Алекса Фергюсона підопічні Жозе Моурінью зобовязані перемагати). Мої ставки: перемога «Манчестер Юнайтед» з форою (-1.0) та «Манчестер Юнайтед» переможе в один або два голи.

Ординар: Програш
АПЛ
21:45/10 тра
«Вест Хем» – «Манчестер Юнайтед»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
АПЛ
21:45/10 тра
«Вест Хем» – «Манчестер Юнайтед»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0