«Вест Хем» – «Арсенал»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

18:30, 01 тра 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч англійської Прем’єр-ліги «Вест Хем» – «Арсенал».

Наскільки ж безпораднім виглядав «Арсенал» на початку сезону. Наскільки ж гучно один поперед одного всі кричали про ймовірну відставку Артети. І наскільки ж симпатично команда грає зараз. І що більш важливо — здобуває при цьому залікові бали. Причому останнім часом дуже ефективним чином, перемагаючи «Ман Юнайтед» і «Челсі».

І нехай ці успіхи прийшли на зміну тимчасовій кризі, нині «Каноніри» на своїй улюбленій 4 позиції у таблиці. І мають доволі високі шанси там і залишитись. У лондонському дербі, на міг погляд, саме вони фаворити. «Вест Хем» отримав болісного ляпаса посеред тижня, коли удома поступився «Айнтрахту». На обличчі Моєса було не лише розчарування, а й нерозуміння того результату. Всередині Англії від початку місяця у його команди і взагалі справи не дуже задалися.

Про місце у зоні Ліги чемпіонів вже ніхто не говорить, тут би за турнір рангом нижче бодай зачепитися. На тлі кризи не на користь і статистика очних протистоянь. За останні 15 років лише двічі «Молоти» спромоглися перемогти і аж 20 разів програвали «Арсеналу». Жалюгідні цифри, які за нинішніх обставин ледь не приречені лише погіршитись для Ярмоленка і компанії.

Ординар: Виграш
АПЛ
18:30/1 тра
«Вест Хем» – «Арсенал»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
231
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі