«Вест Хем» – «Айнтрахт»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 28 кві 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч півфіналу Ліги Європи «Вест Хем» – «Айнтрахт».

У цьому протистоянні за «Вест Гем» варто топити з двох причин. Перша зрозуміла – це Ярмола. А друга – аби у фіналі Ліги Європи не було суто німецького фіналу. А саме це віщує інша пара 1/2-ої.

Попри сенсацію у попередньому раунді, далі в «Айнтрахт» не вірять. Зводять нанівець талант Костича, недооцінюють яскравість Камада. Логіка в цьому є. В останніх 8 іграх франкфуртці тільки з «Барселоною» і зіграли гідно. У решті поєдинках в основному демонстрували не завжди потрібну миролюбність.

«Молотобійці» вже не борються за Лігу Чемпіонів. Шанси на неї вони розгубили в останній місяць. Не помилкою буде припустити, що концентрація нині у команди – з прицілом на Європу. Тут більше і нашому українцеві дають себе проявити. Він в чудовій формі і має чимало стимулів себе проявити. Передусім, аби прославити улюблену Україну. Ну, і не зникати з селекційних радарів, адже влітку Ярмоленко отримає статус вільного агента. Не лише через симпатію до українця, а в цілому об’єктивно пророкую «Вест Гему» успіх у протистоянні з «Айнтрахтом». Підбір виконавців у нього якісніший, тренер досвідченіший. Словом, усі складові для перемоги.

Ординар: Програш
Ліга Європи
22:00/28 кві
«Вест Хем» – «Айнтрахт»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
236
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі