«Вест Гем» — «Сток». Прогноз Івана Громікова

17:00/12 гру '15

Постійний прогнозист «Рейтинга Букмекерів» Іван Громіков вважає, що «Сток» може закріпити успіх минулого тижня у виїзному матчі проти «Вест Гема».  

«Сток» минулого тижня видав один із своїх найкращих поєдинків за кілька років, начисто перегравши вдома «Манчестер Сіті». Це не була випадковість, бо Марк Х’юз поступово направляє свою команду саме до такого футболу — у «Гончарів» є глобальний прогрес, але також слід відмітити прогрес в результатах на короткій дистанції. «Сток» не пропустив жодного гола в чемпіонаті після повернення капітана Райана Шоукросса. Так, «Сандерленд» забив двічі в кінці листопада, але це сталося після того, як центрбек покинув поле через вилучення.

Отже, у гості до «Вест Гема» приїздить команда з однієї з найкращих оборон чемпіонату, яка в останній місяць переграла «Челсі» і «Манчестер Сіті», а також взяла три очки на полі «Саутгемптона». Підлеглі Славена Біліча в той же час не перемагали з жовтня (гри проти «Челсі»), вони мають суттєві проблеми в атаці та втратили на довгий термін свого найкращого гравця на старті сезону — півзахисника Дімітрі Пайє.

Цих аргументів достатньо, щоб підтримати ставкою «Сток Сіті» — надійну команду, яка також продемонструвала свій атакувальний потенціал тиждень тому. Підтримати більш-менше обережно та взяти перемогу гостей з нульовою форою, що забезпечить повернення в разі нічиєї. Цю ставку дають з коефіцієнтом 2.05, який можна вважати солідним.

Ординар: Повернення
«Вест Гем» — «Сток»
12.12.2015 17:00 ЕЕТ
АПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0