«Вест Гем» — «Астон Вілла». Прогноз Івана Громікова

21:45/02 лют '16

Прогнозом на матч Прем’єр-ліги між «Вест Гемом» та «Астон Віллою» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com та постійний прогнозист «Рейтинга Букмекерів».

Можливо, в останні тижні «Астон Вілла» дійсно отримала певний шанс на спасіння, адже команда Ремі Гарда здобула кілька пристойних результатів. Бірмінгемці пропустили тільки одного разу в трьох матчах, але перемогти зуміли теж лише раз — мінімально взявши вгору над «Пелес» вдома. «Вілла» стала більш зібраної у захисті, але їй досі не вистачає не тільки голів, але й достатньої кількості моментів біля чужих воріт.

Це не дозволяє мені підтримати аутсайдерів у грі на полі «Вест Гема», який поступається вкрай рідко. Команда Славена Біліча дуже солідна у захисті та має достатньо таланту в передній лінії, щоб здолати гостей.

Саму перемогу лондонців пропонують з непоганим коефіцієнтом 1.85, але я піду далі. Лише в одній грі «Астон Вілли» в цьому році було забито більше двох м’ячів (не враховуючи матчу з «Ман Сіті» у Кубку), і цього можна також очікувати в поєдинку з «Вест Гемом». Візьму ставку з коефіцієнтом 3.5 на те, що «Молотобійці» візьмуть вгору, але загальний тотал матчу буде менше 2.5 голів.

Ординар: Виграш
«Вест Гем» — «Астон Вілла»
02.02.2016 21:45 ЕЕТ
АПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0