«Вест Бром» – «Сток». Прогноз Івана Громікова

15:30, 27 сер 2017

Прогнозом на матч Прем’єр-ліги між «Вест Бромом» та «Стоком» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

«Вест Бром» та «Сток» не віднеси до дуже атакувальних колективів. Цей сезон обидві команди почали добре. «Дрозди» взагалі виграли два поєдинки, взявши вгору над «Борнмутом» та «Бернлі». Сток мінімально поступився на виїзді «Евертону», що допустимо. А після цього команда Марка Хˋюза вдома перемогла «Арсенала», забивши єдиний мˋяч у зустрічі.

Головне те, що на двох «Вест Бром» і «Сток» у двох стартових матчах пропустили лише один гол. Захист обох команд в порядку, і очікувати результативної гри на «Хоторнс» я би не став. Не здивуюся, якщо суперники закриють один одного та не дозволять створити великої кількості моментів. Нерезультативна нічия — логічне очікування, яке дозволяє зіграти прибутковий варіант «нічия та тотал голів менше 2.5» за 3.30. Підемо на ризик, якого напевно уникатимуть команди.

Ординар: Виграш
АПЛ
15:30/27 сер
«Вест Бром» - «Сток»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0