Венесуела – Канада: прогноз і ставка Максима Гіленка

04:00, 06 лип 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч 1/4 фіналу Кубка Америки 2024 Венесуела – Канада.

Ось це пара! По-перше, перша офіційна зустріч в історії команд – і взагалі вони чисто за назвами виглядають командами з різних всесвітів. Гранично нефутбольні представники різних регіонів (Венесуела – центр американського футболу в Південній Америці, про головний спорт Канади навіть говорити нема рації), м’яко кажучи (у випадку з венесуельцями так просто ніколи), нечасто грають на чемпіонатах світу, на Кубку Америки мають виглядати аутсайдерами з останнього кошика – і, таким чином, саме їхнє перетинання в одній групі виглядає малоймовірним.

Але в тому й річ, що ця Копа вже входить до найкращих турнірів в історії і для венесуельців, і для канадців. «Вiновiнто» вже побило власний рекорд за кількістю перемог за турнір: на груповому етапі вони взяли максимум. При цьому в історії команди був півфінал, коли вона ледве вийшла з групи – і був не так давно, минулого десятиліття. Рондон і Рінкон були вже тоді, їм ще є, до чого ще прагнути.

Канада вийшла з другого місця, забивши лише один гол – але при цьому зігравши на нуль із Перу та Чилі. У цьому, можливо, головна несподіванка від «Кенакс»: команда, яка на всіх схемах виблискує нападом (Дейвіс, Дейвід, Ларін та Бьюкенен) бере свої бали потужною обороною. І такі команди, звичайно, небезпечніші у плей-оф. Збірна Канади, звичайно, взагалі ніколи не добивалася успіхів на Копа Америка (вона на них і не грала), але її стратегія зрозуміла. На груповій стадії «Кенакс» впоралися з суперниками і сильнішими, за Рондона – а ось з їх нападом впоратися буде важче.

Конкурс до матчів 1/4 ЄВРО-2024: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Кубок Америки 2024. Чвертьфінал
04:00/6 лип
Венесуела – Канада
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі