Василь Ломаченко – Ніколас Волтерс. Прогноз Олександра Бєлєнького

05:30/27 лис '16

Один з провідних і найбільш авторитетних фахівців в світі боксу, журналіст «Спортфакта», постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Олександр Бєлєнький дав свій прогноз на бій Василь Ломаченко (6-1-0 4 КО) – Ніколас Волтерс (26-0-1 21 КО) у другій напівлегкій вазі за титул чемпіона світу за версією WBO. Поєдинок відбудеться в ніч з суботи на неділю на арені «Космомолітен оф Лас-Вегас» в Лас-Вегасі, штат Невада. Олександр Бєлєнький в майбутньому бою ставить на перемогу українського боксера за очками.

Деякі американські експерти бачать в цьому бою якісь шанси у Волтерса. Але я їх і близько не бачу, чесно кажучи. Все питання в тому, чи витримає Волтерс до кінця поєдинку. Мені здається, що достояти він повинен, хлопець дуже міцний. Та й взагалі Волтерс, безумовно, боксер дуже високого класу. Про це і його рекорд говорить, у нього немає поразок. А нічия трапилася в останньому бою, до якого, судячи з усього, Волтерс поставився з прохолодою.

Волтерс – толковий малий. У 2014-му році він розцвів, коли один за одним нокаутував Віка Дарчиняна та Ноніто Донейра. Якщо перемога над Дарчиняном не дуже вразила. Вік до того моменту вже був зовсім не тим, що раніше. А ось перемога над Донейром багатьох вразила. Причому там справа в нокауті. До того моменту, коли Донейр не зміг продовжувати бій, Волтерс впевнено вів за очками. Тобто не йдеться про те, що Волтерс просто торохнув і потрапив. Це не так. Однак після тих перемог якось застопорився Волтерс. Втратив пояс, тому що не вклався у вагу. Тут ось нічия ще. Є у мене відчуття, що він зробив все, що міг зробити в своїй кар’єрі. Хоча Волтерсу всього 30. Проте, можливо, після бою з Ломаченком він вже не зможе піднятися.

Чому я віддаю перевагу Ломаченку? Тут все просто. Він швидший, він більш технічний. Вася – чарівник, часом не дуже зрозуміло, що він витворяє в рингу. Справжні дива. Думаю, що Ломаченко повинен перемогти за очками. Є ймовірність, що буде технічний нокаут ближче до кінця. Але мені ближче варіант, що буде перемога за очками.

Ординар: Програш
Професійний бокс. Друга напівлегка вага. Бій за звання чемпіона світу за версією WBO
05:30/27 лис
Василь Ломаченко - Ніколас Волтерс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0