Варвара Флінк – Юлія Гергес. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

16:30, 04 лип 2019

Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Варвара Флінк – Юлія Гергес у другому колі Вімблдону, який проходить в Лондоні. Поєдинок відбудеться у четвер, 4 липня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі німкеня виграє без проблем.

Чесно кажучи, тут мені і сказати особливо нічого. Знаючи, як грає Варвара Флінк, не вірю, що їй вдасться скласти гідну конкуренцію Юлії Гергес. На траві це буде зробити надзвичайно складно. Німкеня показала свою чудову готовність на підвідних турнірах. Тільки Ешлі Барті її зуміла зупинити. Зараз німкеня дійсно відчуває себе прекрасно.

Флінк пройшла перше коло, і це вже результат, який вона може розцінювати як позитивний. Не вистачить їй жорсткості, щоб змагатися на рівних з Гергес. Німкеня має дуже потужну подачу, її удари на траві особливо ефективні. М’яч буквально свистить. Розраховувати можна тільки на величезну кількість помилок з боку Гергес. Але навряд чи це буде. Вона в минулому році була в півфіналі. Потрібно захищати очки, так що подарунків Флінк чекати не варто.

Думаю, менше 19,5 геймів буде зіграно. Дуже впевнено Гергес повинна вигравати в майбутньому матчі.

Ординар: Виграш
Вімблдон-2019. 2-е коло
16:30/4 лип
Варвара Флінк - Юлія Гергес
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0