«Варберг» – «Гаммарбю»: прогноз і ставка | Усі козирі в руках столичних

20:00, 25 лип 2022
Вища ліга Швеції наближається до того, аби перевалити за екватор. На черзі 15-й тур та зустріч між дванадцятою командою чемпіонату й одним із претендентів на найвищі позиції в дивізіоні.

У крайніх двох іграх «Байєни» зі Стокгольма взяли гору над «Гетеборгом» та «Ельфсборгом», котрі в нинішній першості вважаються міцними середняками Аллсвенскана (двічі по 3:0). Власне, саме ці два переконливі виступи дозволили «Гаммарбю» впритул наблизитися до єврокубкової зони, а враховуючи той факт, що «біло-зелені» ще й мають два матчі в запасі (порівняно з лідером першості), за втраченими очками вони йдуть нарівні з «Юргорденом».

Що стосується колективу з Варберга, в сьогоденні це один із претендентів на нервову кінцівку чемпіонату та боротьбу за виживання. Підопічним Перссона вдається брати заповітні бали виключно проти конкурентів, такими як «Вернаму» та «Гельсінборг», а ось у протистояннях з топами «пиши пропало». З недавніх ігор виділяємо відразу три розгроми від четвертого «Мальме» (0:3), першого Юргордена (0:4) та Ельфсборга (1:4), який на сьогодні в таблиці йде десятим.

Особливу увагу хотілося приділити тому факту, що «Гаммарбю» пропускає найменше у лізі – 11 м’ячів і це на десять менше ніж у другого «Хеккена» та на вісім в порівнянні з третім «АІКом». Тобто надійність тилів – це один із козирів гостей перед майбутньою зустріччю, тоді як «Варберг» на дистанції має найгірший показник за забитими м’ячами (11). Враховуючи все вищесказане, а також різницю в класі між суперниками, робимо висновок, що ми побачимо вікторію гостей через підсумковий низ за тоталом.

Ординар: Виграш
Аллсвенскан. 15-й тур
20:00/25 лип
«Варберг» - «Гаммарбю»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
74
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі