Ванесса Андрєєску – Еліна Світоліна. Прогноз і ставка Олександра Золотогорського

03:30/16 бер

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч турніру в Індіан-Веллсі між Ванессою Андрєєску – Еліною Світоліною. Наш експерт ставить на затяжну зустріч.

Еліна Світоліна у півфіналі Індіан-Веллса! Це дуже круто. Повірте. Турнір надзвичайно важливий. І Еліна має додаткову мотивацію. Але не поспішайте виводити українку у фінал. Не нарікайте на дивні котирування, які не роблять Світоліну великою фавориткою. Тут все правильно! І зараз поясню чому…

По-перше, по Ванессу Андрєєску, суперницю Еліни. Якщо ви ще про неї не чули, зверніть увагу. Ця 19-річна канадка – дуже крута. І головне, ці корти їй підходять ідеально. Тут не дуже все швидко. Бомбери не пройдуть. На перший план виходить геометрія гри – здатність підрізати, робити укорочені удари, проводити довгі комбінації. Андрєєску це вміє. і 6-0, 6-1 проти Мугуруси – зовсім не випадковість. У Світоліної в півфіналі дуже сильний суперник!

По-друге, Еліні дуже важко фізично. Подивіться, скільки вони трисетових трилерів відіграла в Індіан-Веллсі. В останньому матчі проти Вондроушової де тільки в неї тейпу не було, і коліно перемотане, і палець забинтований…

Якось песимістично все виглядає. То що, брати Андрєєску, запитаєте ви?! Ні! Світоліна на цьому турнірі вже кілька разів робила неймовірні речі, переступала через себе, через біль і несприятливі обставини. Додаткова мотивація! Я недарма про це сказав. В разі перемоги на турнірі Світоліна може стати другою ракеткою світу. Це її шанс. Її турнір. І доба на відновлення є.

Все, що можна спрогнозувати – це або тотал більше, або ставка на три сети. Я би обрав другий варіант. 2.39 на Паріматч – той коефіцієнт, що можна обрати в цьому поєдинку. На менших цифрах краще сюди не влізати.

Ординар: Виграш
Теніс. WTA. Індіан-Веллс. Хард
03:30/16 бер
Ванесса Андрєєску – Еліна Світоліна
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0