«Утрехт» – «Шахтар»: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

17:30, 30 лип 2022
Коментатор каналів «Футбол 1/2/3» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на товариський матч «Утрехт» – «Шахтар».

В суботу 30 липня донецький «Шахтар» проведе черговий контрольний матч. На цей раз суперником «Гірників» стане голландський «Утрехт», котрий минулого сезону в чемпіонаті Нідерландів посів сьоме місце.

Моя ставка на хорошу результативність (більше 3.5 м’ячів) в матчі «Аякс» – «Шахтар» хоч зі скрипом, але все ж таки «зайшла», тому на цей раз проігнорую тотали і спробую спрогнозувати саме переможця.

Склад у «Шахтаря» набагато потужніший ніж склад «Утрехта». Команду Хенка Фрезера влітку залишила велика кількість основних виконавців ( схоже історія і у «Шахтаря») і «Утрехту» вже за тиждень грати перший тур Ередивізії проти  «Валвейка». Тому завдання перемогти «Шахтар» за будь-яку ціну перед підопічними Фрезера не стоятиме. Тут радше «Утрехту» потрібно буде поберегтися перед офіційними матчами. Відтак візьму перемогу «Шахтаря» за 2.00 від Favbet. Щасти Вам!

Ординар: Програш
Товариський матч
17:30/30 лип
«Утрехт» – «Шахтар»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
74
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі