Уругвай – Японія. Прогноз і ставка Вадима Скічка

02:00, 21 чер 2019

Дві збірні полярно виступили у першому турі та й взагалі полярно ставляться до турніру. Уругвай один з фаворитів Копа Америка, натомість Японія привезла зовсім молодий склад із розрахунком на майбутній ЧС-2022 та Олімпійські Ігри того ж року, які відбудуться у Токіо. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко бачить лише один варіант підсумку гри у Порту-Алегрі.

На Копа Америка 2019 вже траплялися сенсації, але це не той випадок. Уругвай та молода Японія мають кардинально різний рівень виконавців. Навіть не уявляю яким чином «Селесте» можуть втратити очки. Хіба що програвши самим собі та цілковито недооцінивши суперника. Якщо ж колектив Оскара Табареса поставиться до гри серйозно, то може повторитися результат першого туру з Еквадором. На старті турніру серед усіх фаворитів Уругвай мені сподобався найбільше. Склад, настрій, організація гри – у них присутнє все.

Гадаю Уругвай заб’є неодноразово, а якщо так, то найбільше нагод аби відзначитися має бути у двох їхніх зіркових нападників: Луїса Суареса та Едінсона Кавані. Як один так й інший забили Еквадору. Помітно, що обидва у формі, тож логічно очікувати від цих топ-форвардів більше голів. У матчі з Еквадором Кавані ледь не забив елегантним ударом «задньою ногою» – врятував кіпер. Ну а його гол боковими ножицями один з найвидовищніших на турнірі. Як на мене, нападник ПСЖ мусить забивати японцям і сприяти підсумковій перемозі «Селесте». Коефіцієнт на таку подію просто космічний.

Ординар: Програш
Копа Америка
02:00/21 чер
Уругвай - Японія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0