Уругвай – Панама: прогноз і ставка Максима Гіленка

04:00, 24 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч групового етапу Кубка Америки 2024 Уругвай – Панама.

Треба терміново скористатися тим, що ще не всі перебудувалися після 15-річного періоду правління Оскара Табареса. При ньому «Селесте» справді була командою, на результативні матчі якої було страшно ставити, незалежно від обставин. Але з того часу ситуація змінилася діаметрально протилежним чином.

Уругвай Б’єлси – якраз гостроатакуюча команда. За великим рахунком, він безальтернативно найяскравіша команда на континенті. Аргентинці, за всієї їхньої сили, залишають надто багато гравців за спиною Мессі, а Бразилія взагалі перетворилася на щось аморфне, поки шукала тренера. Уругвайці ж грають у комфортний для самих себе футболу, ніби кайдани з себе скинули. Якщо «чи закріпачував команду Табарес?» питання складне і дискусійне, то Дієго Алонсо, який працював між двома легендами, точно не впорався.

«Канальники», звичайно, набагато слабші. Просто відбитися у них не вийде: Б’єлса ставить такий футбол, що навіть Дарвін оформляє хет-трик – а спеціально під Копу повернувся ще й Суарес. Але уругвайці і самі грають, і супернику дають – тож після двох матчів Копи із середньою результативністю «один гол за гру» бачу привід повірити у результативний матч.

Ординар: Виграш
Кубок Америки 2024. Група С. 1-й тур
04:00/24 чер
Уругвай – Панама
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі