Уругвай – Бразилія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

01:00, 18 лис 2020
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч південноамериканської кваліфікації до чемпіонату світу-2022 Уругвай – Бразилія.

Латиноамериканський відбір на чемпіонат світу – це завжди весело та видовищно. А коли зустрічаються Уругвай та Бразилія – має бути ще й результативно.

Останнім часом команди тішать достатньою кількістю забитих м‘ячів. А відтак дуже дивним, як на мене, виглядає коефіцієнт на достатню гольовитість матчу. Більш, ніж вдвічі можна примножити капітал. І цей ризик може стати виправданим.

По-перше, враховуючи атакувальний потенціал суперників. А розкрити його обов’язково дасть відкритий футбол, характерний як загалом самому турніру, так і, зокрема, обом збірним. По-друге, ігрова форма команд. В одних на шаленому ходу Суарес, в інших – Фірміно. Не став би гадати із переможцем. Уже майже два повноцінних десятиліття як Уругваю не даються результати в зустрічах із Бразилією.

Зате в цих протистояннях завжди достатньо інтриги і найважливіше – забитих м’ячів.

Ординар: Програш
Південна Америка. Чемпіонат світу - Кваліфікація
01:00/18 лис
Уругвай - Бразилія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0