«Уніон» – «Кельн». Прогноз і ставка Олексія Андронова

16:30, 08 гру 2019
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Уніон» – «Кельн» в 14-му турі німецької Бундесліги сезону-2019/20. Зустріч відбудеться у неділю, 8 грудня, на стадіоні «Ан дер Альтен Ферстерай» в Берліні. Наш експерт в майбутньому матчі ставить на те, що гості не поступляться.

Мені здається, «Кельн», що перебуває в зоні вильоту, – це ситуація, яка нікого не влаштовує. Команда, природно, розраховує на більше, тим паче, що клуб планує відкрити новий стадіон, який буде третім за місткістю в країні. І, звичайно, «Кельн» хоче це робити не в другій Бундеслізі. Мотивація на останні матчі року максимальна, це стосується і виїздів.

«Уніон» – команда, яка отримує максимум задоволення від перебування в Бундеслізі. Ніяких серйозних завдань не стоїть. Навіть до вильоту всі спокійно поставляться. І мені не зовсім зрозуміло, чому «Уніон» такий фаворит в цій грі. «Кельн» здатний як мінімум не програти. Тому «Кельн» не програє» за 1,68 – найкращий вибір тут.

Бери участь у конкурсі «Час Перших» до топових матчів грудня та вигравай 5000 гривень!

Ординар: Програш
Бундесліга 2019/20. 14-й тур
16:30/8 гру
«Уніон» - «Кельн»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0