Україна – Вірменія: прогноз і ставка Олексія Андронова

16:00, 11 чер 2022
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Україна – Вірменія у 2 турі Ліги націй сезону-2022/23.

Українці продовжують грати у дуже тяжкому графіку — дуже багато у них матчів. І це при тому, що навесні кістяк збірної не грав у своєму національному чемпіонаті. Але черговий матч також буде випробуванням. Він дуже рано розпочнеться – о 16:00.

Так, провідні українські гравці минулий матч пропустили, трошки сил накопичили. І Ліга націй — той турнір, яким Україна не гидуватиме. Відбір на Євро-2024 буде тяжким для неї. Все ще невідомо у ньому. А тут все треба брати тут і зараз. Але мене бентежать коефіцієнти. Не розумію, чому у вірменську збірну так ніхто не вірить. Чиста перемога України – 1,2. Фора (+2) для Вірменії за 1,82 — це трохи дивно виглядає.

Напевно, я відштовхнуся від того, що зіграю тотал менше 3 м’ячів із поверненням за 1,75. Мені не здається, що буде багато забитих м’ячів. Україна забиває доволі туго. Щось подібне до 2:1 можна припустити, але навряд чи буде більше. Це гарна ставка. 8 за 10-бальною системою моя впевненість. Якщо ви дуже ризикований, то спробуйте Вірменію з форою (+2).

Виграй гроші і футболку збірної з автографом Бєсєдіна!

Ординар: Повернення
Ліга націй
16:00/11 чер
Україна – Вірменія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус 3700 гривень за перший депозит від БК Betandyou
Ця версія правил та умов акції є актуальною.
248
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі