Україна – Вірменія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

16:00, 11 чер 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги націй Україна – Вірменія.

Збірна Україна проходить етап перебудови, і нинішня Ліга Націй багато в чому сприяє цьому. Абсолютна ротація складу – це наслідок навіть накопиченої втоми лідерів після виснажливого сезону і психологічного удару у Вельсі. Петраков чудово розуміє, що не завтра, так післязавтра час Ярмоленка, Степаненки, Сидорчука сплине. І вже зараз варто готувати їм зміни. Іншими словами, омолоджувати команду.

Наша нова генерація дуже талановита. Ми побачили це у Дубліні. У цій групі ми спокійно можемо покладатися на Луніна, Попова, Мудрика, Довбика. Відсотків 60-70 того складу напевно побачимо і у першому умовному домашньому матчі. Єдине лиш, можливо, коуч дасть зіграти Різнику. Соболь вийде одразу, як тільки закриє лікарняний. Ігровий час, думаю, отримають і Зінченко з Малиновським. Хто б зрештою не вийшов, будь-який наш склад на дві голови вищий за суперника.

З вірменами давненько вже ми не мірялися силами. Хоча кінець 90-их і початок 00-их нас постійно жеребили в одній групі всіх можливих відборів. Зі своєю людиною-павуком Березовським кавказці тоді не завжди були для нас зручними і через раз відбирали очки. Чи вийде це в них цього разу – маю сумнів. Точніше, впевнений, що ні. Підтримка польського Лодзя для нас має стати по-істині домашньою. І її ми не підведемо.

Виграй гроші і футболку збірної з автографом Бєсєдіна!

Ординар: Виграш
Ліга націй
16:00/11 чер
Україна – Вірменія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
411
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі