Україна U-21 – Північна Македонія U-21: прогноз і ставка Максима Гіленка

20:45, 05 чер 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч у кваліфікації молодіжного чемпіонату Європи Україна U-21 – Північна Македонія U-21.

1 червня молодіжна збірна України перемогла на виїзді Фарери 4:0. Зауваження про рівень Фарер мають право на життя, але до цього ця команда не програла у відборі жодного домашнього матчу і взагалі не зазнала жодного розгрому. Підопічні Руслана Ротаня продемонстрували чудову гру (82% володіння, 93% точність пасів), що разом з перфомансом дорослої збірної наштовхує на думку: такі тривалі місячні збори можуть бути корисними для збірних команд навіть без достатньої кількості спарингів.

Українська молодіжка гарантувала собі друге місце у групі, шансів на перше обмаль. То що, мотивації нема? Зовсім ні. Справа в тому, що найкраще друге місце серед усіх груп отримує пряму путівку на Євро, без плей-оф. У команди Руслана Ротаня є варіанти стати найкращою другою. Поки розрахувати все неможливо, просто потрібно брати самим якнайбільше очок, а потім дивитися, до чого це призведе.

Наша команда мала важку дорогу з Фарер, але фактор мотивації та сили складу на нашу користь. У нашій молодіжці купа навіть не лише талановитих (це само собою), а вже й досвідчених гравців — Трубін, Таловеров, Криськів, Бондаренко, Михайленко та інші. Так що ставлю на перемогу України U-21, але не ризикну брати з форою — повторюся, важка дорого плюс нестабільність, властива молоді.

Виграй 1000 гривень на картку в конкурсі до матчу Уельс – Україна

Ординар: Виграш
Євро U-21. Кваліфікація
20:45/5 чер
Україна U-21 – Північна Македонія U-21
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі