Україна U-21 – Латвія U-21. Прогноз і ставка Вадима Скічка

19:00, 07 вер 2018

У вересні молодіжна збірна України зіграє два дуже важливі матчі у кваліфікації до Євро-2019. У Запоріжжі команда Олександра Головка зустрінеться з Латвією та Андоррою. З цих поєдинків молодіжка має брати 6 очок і готуватися до ще відповідальніших матчів з Шотландією та Нідерландами. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко вірить в успіх молодих українців.

Будьмо відверті, суперники у нашої молодіжки не найсильніші. І Латвію і Андорру ми зобов’язані перемагати, якщо справді претендуємо на боротьбу за вихід на Євро. У цій збірній U-21 є достатньо досвідчених виконавців у всіх ланках: воротар Володимир Кринський зараз основний у «Олімпіку», Богдан Михайліченко та Олександр Тимчик вже билися із «Зорею» у кваліфікації Ліги Європи, у півзахисті є Віктор Коваленко, Богдан Лєднєв і Микола Шапаренко, яких взагалі не варто презентувати, а попереду Андрій Борячук, Назарій Русин і Мар’ян Швед. За іменами молодіжка має дуже солідний вигляд.

Ситуація у групі зобов’язує наших перемагати, а результат першої гри (1:1) має додатково вплинути на мотивацію команди. Хотілося б також не пропустити, аби зміцнити впевненість у своїх силах. Наші прямі конкуренти – Англія та Нідерланди вже зустрічалися із латвійцями вдома та перемагали із однаковим рахунком 3:0. Варто взяти з них приклад і теж здолати суперника без шансів для нього.

Ординар: Програш
Кваліфікація на U-21 Євро-2019
19:00/7 вер
Україна U-21 – Латвія U-21
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0