Україна U-21 – Азербайджан U-21: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

20:00, 21 лис 2023
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч кваліфікації до Євро-2025 (U-21) Україна U-21 – Азербайджан U-21.

Наша молодіжка тішить не тільки нас своїм максимальним результатом, а й привертає увагу всієї Європи як одна з тих збірних, що поки йде без очкових втрат у кваліфікації до Євро-2025. Не повинно щось змінитись і після наступного туру, в якому команда Мельгоси зустрінеться з азербайджанськими ровесниками.

Якщо вже ми перевершили англійців і не пропустили в інших трьох матчах, це говорить про солідність нашої молодої генерації. І що найближчий опонент нам точно по зубах. Адже азербайджанська молодіжка не справляє враження такої, що здатна дивувати. На відміну від нашої.

Впевнений, що цей футбольний рік Україна пройде рівно. Це означає, що завершити перше коло кваліфікації вона повинна так само переможно і вкотре без пропущеного. Мою віру передусім підкріплює те, що з кожною грою команда додає. Плюс в її складі не просто талановиті, а в певній мірі вже досвідчені як для дорослого футболу хлопці.

Ординар: Виграш
Євро-2025 (U-21). Кваліфікація. 5-й тур
20:00/21 лис
Україна U-21 – Азербайджан U-21
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі