Україна U-20 – Італія U-20. Прогноз і ставка Максима Гіленка

18:30, 11 чер 2019
Журналіст, ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1» і «Футбол 2», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч 1/2 фіналу чемпіонату світу U-20 між збірними України та Італії.

Кілька днів тому, після проходу Колумбії, шанси українців на півфінал оцінював поганенько. Мінус Лунін, мінус Попов. Дві ключові персони для команди. Але ситуація виправилася. Обидва будуть! І з мінусу це вже має перетворитися на психологічний плюс, адже такі гравці додають впевненості всій команді.

Залишається лише відсутність дискваліфікованого Цитаїшвілі. Це дійсно погано, але у чвертьфіналі його навіть не було у стартовому складі і, судячи з того, як невдало він вийшов на заміну, не було б Георгія і сьогодні.

Далі. Не слідкував, як веде ротацію італійський тренер. А от наш Петраков це робить блискуче. Гравці найбільш виснажливих фізично позицій регулярно отримують перепочинок – їх міняють у перерві чи у районі 60-ї хвилини.

Загалом мені здається, що фавориту у цій парі нема. Х-факторів на користь збірної України U-20 вистачає, тож пропоную вболівання підтримати ще й фінансово – коефіцієнт гарний.

Ординар: Виграш
ЧС U-20. 1/2 фіналу
18:30/11 чер
Україна U-20 – Італія U-20
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0