Україна – Сербія. Прогноз Вадима Скічка

21:00/15 лис '16

Вперше за три роки збірна України зіграє у Харкові. Підтримка команді Шевченка забезпечена, а чи буде на що подивитися на ОСК «Металіст»? Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко очікує видовищну гру.

Для збірних України та Сербії матч у Харкові буде останнім у календарному році. Офіційні ігри беруть паузу аж до весни – останній шанс закінчити рік на позитиві та розкуто. Шевченко напевно дасть можливість зіграти тим, хто нечасто має практику у збірній: Бойку, Кривцову, Караваєву, Циганкову, Петряку, Шахову, Зозулі. Мотивація цих хлопців має бути просто захмарна, відтак від них слушно очікувати гострої та атакувальної гри. Під керівництвом Шевченка збірна почала активно грати на атаку – у чотирьох іграх кваліфікації на ЧС «Жовто-блакитні» незмінно забивали. Матч із сербами має стати черговим у цьому ряді, особливо з огляду на кількість вмотивованих новачків.

Сербія у своїй відбірковій групі забила більше за всіх м’ячів. У Славолюба Мусліна є чимало футболістів топ-рівня, але у Харкові він так само може дати шанс зіграти тим, хто вряди-годи з’являється у стартовому складі – знову маємо вмотивованих гравців. До того ж характер товариської гри не зобов’язує здобувати перемогу за будь-яку ціну, а навпаки дозволяє діяти розкуто та креативно. Погодьтеся, приводів для відкритої та результативної гри чимало. Пригадуєте поєдинок з Уругваєм у Харкові у 2011? 2:3 на користь гостей, зате яскрава гра та купа голів. На щось подібне сподіваюся і цього разу.

Ординар: Програш
Товариський матч
21:00/15 лис
Україна - Сербія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 67%
Не пройде 33%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.09.2017 по 30.09.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0