Україна — Нігерія. Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

21:30, 10 вер 2019
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на товариський матч збірних Україна — Нігерія. На думку експерта, команда Шевченка переможе.

В Україні буде завдання зіграти в хороший футбол, на позитивний результат. Нігерія – серйозний суперник, одна з найсильніших команд Африки, до того ж з кваліфікованим підбором виконавців. Українцям не буде солодко.

Зважаючи, що матч відбудеться в Європі, більшість нігерійських зірок візьме участь у матчі. Шевченко сказав, що буде ротація та водночас збалансований склад. Думаю, що через цей перехід зі штучного покриття на натуральне поле тренерський штаб побереже деяких лідерів. Наприклад, Ярмоленка, який лише оговтався після травми, немає сенсу перевантажувати Андрія.
Мабуть, свій шанс отримає Циганков, вийдуть бразильці Марсло і Мораєс. Прогнозую, що вийде Коноплянка. Євген був три місяці без тренувань і зборів, гадаю, що в Дніпрі йому дадуть 45 хвилин ігрового часу.

Україна – Нігерія: ставки, прогнози і коефіцієнти букмекерів на матч 10 вересня 2019 року

За духом гри Україна повинна домінувати на полі. Замін буде багато. Якщо щось піде не за планом, можна буде підсилити потенціал лавкою запасних. На хвилі перемог збірна повинна зіграти з настроєм і перемогти.

В Україні є своє обличчя і почерк. Вважаю, що тренерський штаб не буде пробувати щось нове, а намагатиметься відточити свій стиль. Ще є над чим працювати. Навіть зустріч з Литвою показала, що є питання щодо захисту. Була навіть ситуація, коли П’ятову доводилося рятувати команду після дитячих помилок в обороні.

Бачу, що треба покращити гру у фазі переходу з атаки в захист. Не завжди це виходить компактно після обрізок у центрі поля. Впевнений, що команда зробить роботу над помилками.

Ординар: Програш
Товариський матч
21:30/10 вер
Україна — Нігерія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0