Україна — Люксембург. Прогноз і ставки Ігоря Циганика

21:45, 10 чер 2019
Ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» на каналі «2+2», відомий український журналіст та коментатор, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Циганик зробив прогноз на матч у рамках 4-го туру кваліфікації на чемпіонат Європи-2020. На стадіоні «Львів-Арена» зустрінуться збірні України та Люксембургу. Наш експерт вважає, що Яремчук принесе нам перемогу.

Я би не впадав у ейфорію. Матч проти Сербії – це, звичайно, найкращий у виконанні збірної України. Напевно, в історії, якщо намагатися згадувати. Разом з тим нам завжди дуже важко даються другі матчі циклу. Те, що в понеділок буде важко, я переконаний.

Впевнений і в тому, що Україна виграє. Навіть ризикну припустити, що збірна заб’є в кожному з таймів, однак, не думаю, що голів більше двох.

Індивідуальна майстерність футболістів Шевченка повинна вирішувати всі питання. Вона на серйозному рівні. Україна має заганяти вдома таких суперників як Люксембург. Уявіть собі, як на «Львів-Арену» знову прийде 40 тисяч уболівальників. Гості в такій атмосфері ще ніколи не грали та навіть не знають, що це таке. Не варто порівнювати гру Люксембургу вдома та на виїзді. Це буде два різних матчі та два різних світи.

Думаю, що Шевченко не змінить стартовий склад. Та й не треба. У принципі, в тренера немає такого вибору, щоб поставити когось нового в основу, щоб той відіграв сильніше або принаймні на тому ж рівні, як стартова 11-ка. Якщо буде готовий Марлос, він буде претендувати на появу на поле. Хоча Циганков так потужно зіграв – як можна його не поставити в основу? Не варто змінювати центральний трикутник Степаненко – Зінченко – Малиновський. Припускаю, що Марлос вийде в другому таймі на 20 хвилин.

Коли проводиться ротація в серпні, в цьому є сенс, тому що гравці лише набирають форму. Зараз історія інша. Зараз футболісти розуміють, що вони грають останній матч. Останній матч сезону. Далі – відпустка. Ніхто не буде берегти сили. Вони покажуть свій максимум. Буде суперкомпенсація, розумієте?

До речі, дозволю невеличку ремарку й розкажу, футболісти збірної Люксембургу в день прильоту до третьої години ночі сиділи в львівському нічному клубі та цікаво проводили час. Це було з суботи на неділю. Правда, я собі це міг дозволити, тому що зараз у мене відпустка, а не підготовка до матчу кваліфікації чемпіонату Європи.

Ординар: Програш
Євро-2020. Кваліфікація. 4-й тур
21:45/10 чер
Україна — Люксембург
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Євро-2020. Кваліфікація. 4-й тур
21:45/10 чер
Україна — Люксембург
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

 

 

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0