Україна – Люксембург. Прогноз і ставка Юрія Шевченка

21:45, 10 чер 2019

Прогнозом на матч відбору на Євро-2020 між збірними України та Люксембургу ділиться Юрій Шевченко, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» автор сайту SportArena.com і ведучий шоу «Камонплей!» на радіо «Остання Барикада».

У п’ятницю Україна зіграла один з найяскравіших матчів у своїй історії. Десять років команда не вигравала з рахунком 5:0, до того ж, раніше громила виключно аутсайдерів: Фарери та Сан-Марино. Цього разу знищений був учасник останнього чемпіонату світу, і, звісно, це велике досягнення. Так само, як і сім очок після трьох турів – українці лідирують таблиці групи.

Але слід звертати не лише на чудову гру команди Андрія Шевченка, але й на те, як діяли серби. Суперник українців майже самознищився завдяки дивним рішенням тренера Младена Крстаїча. Недоречна схема, гравці на незвичних позиціях, нуль уваги до сильних сторін України – серби дуже допомогли жовто-блакитним.

Люксембург нібито здається легшим опонентом, але недооцінка тут недоречна. У команди Люка Гольца чотири очка, вона забила в кожному з трьох матчів, і всі ми чудово пам’ятаємо, як складно було Україні в гостях. Все тоді вирішив автогол на останній доданій хвилині.

Тому цей матч, скоріше за все, буде складнішим, ніж проти Сербії. Люксембург – досить організована команда, яка не тільки не дає грати супернику, але й намагається грати сама. Україна повинна перемагати, але навряд чи це буде розгром.

Ординар: Виграш
Євро-2020. Відбір
21:45/10 чер
Україна – Люксембург
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0