Україна – Люксембург. Прогноз і ставка Вадима Скічка

21:45, 10 чер 2019
Після феєрії з сербами нічого іншого, крім переконливої перемоги над Люксембургом, від українців не очікують. Питання полягає лише в тому, скільки м’ячів заб’ють господарі, чи не так? Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко пропонує не вгадувати тотали, а зосередитися на результативності таймів.

Безперечно, люксембуржці переглядали матч Україна – Сербія. Аби уберегтися від долі команди Младена Крстаїча, «Червоним левам» необхідно неабияку увагу приділити обороні. Ті зони, які серби залишали українцям – неприпустимі. Тому Люксембург, хоч і не має на папері таких іменитих гравців як у Сербії, мусить тактично підготуватися до двобою з Україною та насамперед бути пильним біля власних воріт. Усі передрікали невеличкій країні розгром у першому матчі з Україною, але цього не сталося. Більш того, колектив на чолі з Люком Хольцем виявився напрочуд організованим і вміло використовував свої сильні сторони.

Проте що б не виробляв Люксембург, у виїзному матчі та ще й у Львові у них шансів замало. Україна загалом чотири рази зустрічалася з «Червоними левами» і завжди перемагала, в тому числі тричі по 3:0. Якийсь такий рахунок очікується і у понеділок. Гадаю, основні події відбудуться по перерві. Люксембург у першому таймі точно не думатиме про атаку, а навпаки, як би не припуститися стількох помилок, як серби. В українців цілком може бути впевненість, що рано чи пізно вони свого досягнуть, а тому нема чого квапитися. У трьох з чотирьох попередніх зустрічей України та Люксембурга саме другий тайм був результативнішим. Навіть розгром із сербами було оформлено після перерви. Тож скільки б не сталося голів на «Арені Львів», нехай їхня більшість відбудеться у другій сорокап‘ятихвилинці.

Ординар: Програш
Євро-2020. Відбір
21:45/10 чер
Україна - Люксембург
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Бонуси за реєстрацію
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0