Україна – Люксембург. Прогноз і ставка Максима Гіленка

21:45, 10 чер 2019

Журналіст, ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1» і «Футбол 2», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч відбору на Євро-2020 між збірними України та Люксембургу.

Збірна Люксембургу безумовно спрогресувала. І вдома її дійсно перемогти непросто практично всім. А от з гостьовими матчами у люксембуржців поки все не так добре. Протягом останніх років була випадкова нічия з Францією, але розгромів було набагато більше – Швеція, Нідерланди, Росія, Португалія, Росія.

Наша збірна у березні мала не надто приємне знайомство із суперником. Відскочили просто дивом. Тренерський штаб українців вже має краще знати сильні сторони суперника, а наші гравці не припустяться недооцінки.

Феєрія із сербами показала, що ледь не всі наші гравці у чудовій формі і з гарним менталітетом. Збірна біжить і має видатних талантів в атаці. Тому, гадаю, Люксембург наші переможуть впевнено.

Ординар: Програш
Євро-2020. Відбір
21:45/10 чер
Україна – Люксембург
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
12
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0