Україна – Казахстан: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 31 бер 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч кваліфікації до чемпіонату світу–2022 Україна – Казахстан.

Якщо не здивував, то точно розчарував усіх нас результат збірної України у першій домашній грі року. Втрачені очки проти Фінляндії можуть аукнутися за підсумками відбору. Але ліпше цього не допускати. Навіть у думках. А для цього неодмінно варто брати своє у найближчому поєдинку з Казахстаном.

За ідеєю проблем із цим не має виникнути. Є усі передумови для максимального здобутку. Можливо, навіть у легкий спосіб. Припускаю, що Шевченко повернеться до звичної формації, яка давно і успішно прижилася і при цьому майже без збою давала результат.

За персоналіями суперника навіть немає сенсу проходитися. Мало з нас хто знає там бодай когось, ще важче буде вимовити імена й прізвища казахів. Якщо ж дивитися на наших хлопців, то серед них у порівнянні з неділею одна втрата – до клубу відправили дискваліфікованого Миколенка. Тож місце Соболя зліва не підлягає сумніву, очікуємо і повернення Кривцова до стартового складу. На мій погляд, напевно, і Сидорчука із Шапаренком.

В будь-якому випадку ротація буде. І вона має бути спрямована на більш креативну гру в атаці, наслідком якої стануть забиті м’ячі. Їх у зустрічі очікую в районі 2-3. І сподіваюсь, усі у виконанні наших співвітчизників.

Ординар: Виграш
ЧС-2022. Відбір
21:45/31 бер
Україна - Казахстан
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі