Україна – Італія: прогноз і ставки | Пан або Пропав!

21:45, 20 лис 2023
Грає
Ну що ж, цей день настав, як каже відомий волонтер Сергій Притула. Вирішальний матч усього відбору для України та Італії – хтось не потрапить напряму на Євро-2024. Нас влаштовує лише перемога, яка може стати першою в історії очних зустрічей проти «Скуадри Адзурри»! Граємо два ординари із коефіцієнтами 2,36 та 4,30.

Ми перемагали і Англію, і Іспанію, і Португалію, але ніколи в історії очних зустрічей проти Італії не святкували тріумфів: 2 нічиї, 7 поразок. Ну що ж – настав час переписувати історію, чи не так?!

В цієї збірної України є усі для цього можливості. По-перше, свіжість команди. Італія хоч і обіграла ніби легко Північну Македонію 5:2, але ж це був далеко не товарняк проти «Лехії», який провела Україна, давши зіграти усім без виключення гравцям.

По-друге, «Жовто-сині» гратимуть у Леверкузені. Німецька публіка 100% буде вболівати проти італійців, яких не захоче бачити на домашньому Євро так просто, ще і в статусі чинних чемпіонів Європи.

По-третє, кадровий потенціал колективу Сергія Реброва нічим не поступається оновленій команді Лучано Спалетті. Навіть центральна лінія захисту «Скуадри Адзурри» із Ачербі – Гатті – це вам далеко і близько не Мальдіні – Неста чи К’єлліні – Бонуччі, ну погодьтеся?

По-четверте, чудова форма представників «Жирони» Довбик – Циганков, лідерські якості Зінченка, впевненість Миколенка, надійність Забарного, швидкість Мудрика, зіграність представників «Шахаря» – це серйозний аргумента «ЗА» командну гру України.

По-п’яте, бажання довести пану Чеферіну і всій організації УЄФА, що їх ляпання були недоречними – закрити рот усім критикам, як то кажуть.

Тому я вірю в нашу збірну, вірю, що їм під силу вразити не раз ворота Доннаруми і загалом перемогти! Хлопці на фронті особливо очікують на цю Перемогу – не підведіть їх! Слава Україні🇺🇦!

Конкурс до матчу Україна – Італія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Кваліфікація. 10-й тур
21:45/20 лис
Україна – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Євро-2024. Кваліфікація. 10-й тур
21:45/20 лис
Україна – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 67%
Не пройде 33%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі