Україна – Італія: прогноз і ставки Олега Шелаєва

21:45, 20 лис 2023
Колишній гравець національної збірної України та «Зорі» Олег Шелаєв поділився очікуваннями від матчу кваліфікації до Євро-2024 Україна – Італія.

Олег Шелаєв очікує цікавої гри та перемоги команди Сергія Реброва. На карту поставлено все в плані виходу напряму на Євро-2024. На погляд експерта, гра буде дуже обережною з обох сторін. Команди чекатимуть на свій шанс – помилки суперника.

У грі з італійцями в нас буде декілька козирів. По-перше: ми не грали, як вони, напружену відбіркову гру напередодні цього матчу, Ту товариську з польською «Лехією» Олег Шелаєв не рахує.

По-друге: практично усі наші гравці, які виступають закордоном, приїхали до розташування команди у чудовому настрої та в гарній формі. У своїх чемпіонатах вони назабивали голів і добре виглядають. Для нас це додатковий імпульс.

«Головне, щоб не втрачали м’яч на своїй половині поля. Виклалися і показали свій найкращий результат. Нехай хлопці знають, що їх на полі буде не 11. Я буду з ними дванадцятим гравцем. Дивитимусь, переживатиму. Ставлю на перемогу України з рахунком 1:0», – сказав Шелаєв в інтерв’ю Українському футболу.

Конкурс до матчу Україна – Італія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Кваліфікація. 10-й тур
21:45/20 лис
Україна – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Євро-2024. Кваліфікація. 10-й тур
21:45/20 лис
Україна – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі