Україна – Ірландія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 14 чер 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги націй Україна – Ірландія.

Заключний матч літнього циклу – це завжди на втомі і в очікуванні відпустки. Нехай у більшості наших збірників не було повноцінного сезону, але півторамісячні збори будь-кого можуть обтяжити і виснажити. Не говорячи вже про легіонерів, котрі 10 місяців працювали беззупинно. Але це не лише у нас такі клопоти. Ірландці теж на останньому видиху гратимуть. І свіжості у них особливо більше не буде.

Хоча острівʼяни напевно спробують зіграти якось інакше, врахувавши недоліки власної гри удома. Тоді вони беззубо виглядали попереду, зате позаду грамотно перекрили майже все. Наші тоді по суті другим, молодіжним своїм складом змогли витиснути максимум. А зараз, вкроплюючи по черзі основних, підсилюють позицію за позицією. У Петракова є відчуття складу, тому ротація в його виконанні приносить результат. З гри команди ніхто не випадає, і це головне.

Публіка у Лодзі забезпечила нам палку підтримку три дні тому і напевно повторить ще раз. Завдяки переселенцям, та й місцевим польським побратимам. Впевнений, що не підведемо їх знов. По тій грі, що була в Дубліні, спокійно можна розраховувати на максимум у дуелях з ірландцями. Якщо десь не спрацює тактика, можна витягнути індивідуально. Ми і тут переважаємо. А раптом суперник здивує на старті, у нас завжди є воля й характер на тайм другий, в якому за відчуттями Україна і вирішить справи на свою користь.

Виграй гроші і футболку збірної з автографом Бєсєдіна!

Ординар: Програш
Ліга націй
21:45/14 чер
Україна – Ірландія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
73
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі