Україна – Фінляндія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 28 бер 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч кваліфікації до чемпіонату світу–2022 Україна – Фінляндія.

Після феєричної нічиєї у Парижі від збірної України, звісно, чекають на продовження успішних виступів. А такими в найближчих матчах вважатимуться лише перемоги. Перша в черзі Фінляндія – збірна, яка ще донедавна була ласим суперником для усіх. Адже ні на які високі місця вона не претендувала, та й мало коли могла здивувати високими результатами.

Але в останні пару років в Суомі стався прорив. Це перший в історії вихід до фінальної частини чемпіонату Європи. І вдалося цього досягти в компанії далеко не найслабших Греції та Боснії й Герцеговини, які залишилися за бортом. А згадати ще нещодавню перемогу над вищезгаданою вже Францією, ще й на її полі. Словом, усе це вказує на те, що легко не буде. І за недооцінку можна легко поплатитися.

Але у колективі Шевченка цього не повинно статися. Я не те, що вірю в це, а навіть не маю сумнівів. А розгалуджений підбір виконавців нашому коучу дозволяє великі можливості для тактичних і кадрових маневрів. Відтак оптимальна формація і стартова 11-ка має бути вже значно більш заточеною на атаку. Адже головне завдання не захищатись, а намагатись пробити оборону гарячих фінських хлопців. Припускаю, це вдасться, і не раз.

Ставлю на перемогу України у матчі з 2 і більше голами.

Ординар: Програш
ЧС-2022. Відбір
21:45/28 бер
Україна - Фінляндія
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0