Україна – Боснія і Герцеговина: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

21:45, 12 жов 2021
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч кваліфікації чемпіонату світу – 2022 Україна – Боснія та Герцеговина.

Навколо теми збірної України зіштовхнулося багато людей з різними думками. Хтось вірить у команду, а хтось – ні. Таке тло від уболівальників і спеціалістів мені не дуже подобається. Коли все послухаєш, хочеться вмитися. У цьому винні всі сторони – збірна, журналісти та вболівальники. Склалася не дуже хороша атмосфера, яку не хочеться навіть коментувати.

Поєдинок з Фінляндією залишив двояке враження. Українці могли виграти як впевненіше, так і зіграти внічию. Фіни або переоцінили себе, або недооцінили нас. Пресинг суперника з розривами в центральній зоні дозволив «Синьо-жовтим» комфортно грати в першому таймі та навіть комбінувати, що не властиво командам Петракова, адже він сповідує вертикальний футбол.

Фіни вправні в хокеї, бігу на лижах, але футбол їм не завжди підкоряється. Рівень майстерності з нашого боку був набагато вищим. «Суомі» подумали, що можуть грати з Україною першим номером – це було тактичною помилкою.

Боснія та Герцеговина – непростий суперник, але не надто. Це команда нижче середнього рівня в Європі. Перемогти такого опонента нам цілком до снаги. Проте не варто розслабляти «булки». Боснійці можуть чинити гідний супротив і нічим не поступитися.

Думаю, що гнила атмосфера довкола збірної України рано чи пізно вилізе боком. Як писав Антон Чехов: «Якщо на початку п’єси на стіні висить рушниця, то в кінці вона має вистрілити». Таке враження, що деякі люди чекають на поразку, щоб добити бідного Петракова, а той відбивається. Так не можна, збірна у нас одна, тому за неї потрібно завжди вболівати, а гравцям – віддавати всі сили.

Перемога над Фінляндією та домашній матч у фартовому Львові, в якому вміють підтримувати національну команду – це хороші передумови для позитиву. Проте не беруся прогнозувати підсумковий результат. Зроблю ставку, що обидві команди заб’ють.

Ординар: Виграш
ЧС-2022. Кваліфікація
21:45/12 жов
Україна – Боснія та Герцеговина
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
19
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі