Україна – Боснія і Герцеговина: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

21:45, 12 жов 2021
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалах «2+2» і MEGOGO Олександр Золотогорський склав прогноз на матч кваліфікації чемпіонату світу – 2022 Україна – Боснія і Герцеговина.

Вірив в Україну проти Фінляндії, і недарма. Оскільки це був момент істини. Або перемога, або мізер шансів, щоби пройти далі…

З Боснією та Герцеговиною трохи інша ситуація. Та й суперник у нас буде цікавіший та вигадливіший в атаці. Едін Джеко грає, ніби молодий. І йому вистачає талановитих партнерів.

Та й сил українці витратили чимало, дуже енергозатратний футбол у Петракова, він сам про це говорить. А це буде своєрідний футбольний бек-ту-бек.

Можемо не виграти і поставити себе у дзеркальну ситуацію, як перед гостьовим матчем з Фінляндією. Втім, і програвати права не маємо.

Якби у нашої команди була би більша глибина складу, я би був би більшим оптимістом. Але тренер сам позбавив скою команду найкращого гравця, йому і доводити, що може обійтися без нього.

Україна має забивати, але також, скоріше за все, на тлі втоми і не надто великої надійності пропустить. Тому мій варіант цього разу помірно оптимістичний: обидві заб’ють і Україна не програє аж за 2.38.

Ординар: Виграш
ЧС-2022. Кваліфікація
21:45/12 жов
Україна – Боснія і Герцеговина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Покращені коефіцієнти
0% маржа від БК Marathonbet
Маржа у ставках на спорт (також називається комісією) – це прибуток, який букмекер отримує з певного маркету. 0% маржа* означає, що букмекер не утримує комісію на відповідних маркетах і пропонує клієнтам вигідніші коефіцієнти.
36
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі