Україна – Болгарія: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

19:30, 11 лис 2021
Коментатор каналів «Футбол 1/2/3» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на товариський матч національних збірних Україна – Болгарія.

В четвер в Одесі відбудеться цей поєдинок. І ні для кого не секрет, що цей матч тренерським штабом розглядається як можливість підготовки до вирішального матчу проти збірної Боснії на виїзді. Тож, я думаю, що будуть експерименти – ті, хто грали проти боснійців в першому поєдинку, проти фінів, можливо навіть відпочинуть і будуть готуватися вже до головної гри.

Але знову ж таки в матчі проти Болгарії себе можуть проявити футболісти, скажімо так, неосновні у Петракова. І вже за результатами цього контрольного поєдинку з болгарами наш головний тренер буде вирішувати кого можна підключати до ключового матчу проти боснійської збірної.

Відтак, переконаний, у тих гравців, що вийдуть на поле, буде надзвичайна мотивація. Показати себе й застовпити за собою місце навіть у стартовому складі. Я думаю, що Україна виграє, але при цьому матч не буде надто результативним. Тому що наш склад буде достатньо експериментальним, болгари вже ні на що не претендують у своїй групі – там є Швейцарія та Італія.

Отже, пропоную поставити на те, що Україна переможе й тотал матчу буде менше ніж (3.5) м’ячі. Favbet на це пропонує досить непоганий коефіцієнт 2,13.

Нагадую, що у нас продовжуються конкурси й за один коментар ви маєте можливість виграти 5 тисяч гривень! Деталі – в описі під цим відео.

Тож підписуйтеся на «Рейтинг Букмекерів» на YouTube, ставте «лайки» й всього вам найкращого!

Ординар: Програш
Товариський матч
19:30/11 лис
Україна – Болгарія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
336
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі