Україна – Болгарія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

19:30, 11 лис 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на товариський матч національних збірних Україна – Болгарія.

Контрольний поєдинок з Болгарією дуже корисний для збірної України. Згадати напрацювання – це по-перше. Перевірити в дії нові обличчя – по-друге. І заплутати майбутніх суперників, якими є боснійці – це по-третє, й, можливо, найголовніше.

Адже з прицілом на вирішальний матч відбору синьо-жовті й виходитимуть на поле в Одесі. Я не здивуюсь, якщо Петраков напрацьовуватиме не дві, а три, а то й чотири тактичні побудови. Лише одну з них згодом використає у Зеніці. А от яку саме – нехай конкуренти сушать мозок.

Нині наша головна команда в оптимальному складі, кожен в колективі в ідеальній ігровій формі. Тому є всі підстави видати два абсолютних різних за наповненням, але однаково потужні матчі з позитивними результатами.

Болгарія – збірна, що особливо не претендує на лідерські позиції в європейському футболі й далека від участі в солідних міжнародних форумах. Проте прекрасно підходить для ролі спарингпартнера, на якому можна «розігріти м’язи».

На стадіоні «Чорноморець» збірної України не було цілих 5 років, тому вона зобов’язана потішити місцеву публіку перемогою. Але не слід сподіватись на надто легку. Для втіхи зараз вистачить і мінімальної, адже основні сили варто заощадити на 16-те число.

Виграй 5 тисяч гривень за коментар у конкурсі «Час Покаже»

Ординар: Програш
Товариський матч
19:30/11 лис
Україна – Болгарія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
316
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі