Україна – Бельгія: прогноз і ставки Ігоря Пластуна

19:00, 26 чер 2024
Колишній український легіонер бельгійського «Гента» Ігор Пластун в ексклюзивному інтерв’ю «УФ» поділився очікуваннями від матчу групового етапу Євро-2024 Україна – Бельгія.

Ігор Пластун каже, що на папері фаворит Бельгія, але у команди Сергія Реброва точно будуть шанси і якщо вони їх реалізують, то мають всі передумови перемогти. Україна вже неодноразово показувала, що вміє гідно грати проти дійсно великих збірних, таких, як Італія чи Англія, а Бельгія, за всієї поваги, не настільки велика команда. Українці вже давно нікого не бояться, а намагаються грати у свій футбол.

Пластун навіть не хоче думати про поразку, вірить в нашу команду, вірить в перемогу. Ігор впевнений, що наші хлопці зроблять все від них залежне, щоб перемогти Бельгію та спокійно прокрокувати до 1/8 фіналу. Зараз у Німеччині знаходяться дійсно 26 найкращих футболістів нашої держави.

У складі суперника Пластун виділяє Ромелу Лукаку, Кевіна Де Брюйне, Жеремі Доку. Персонально все ж варто звернути увагу на Доку з «Манчестер Сіті». Дуже якісний нападник. Якщо Жеремі дати розгулятися, якщо він впіймає свою гру, то буде не дуже добре для України. Він сильний гравець у грі один в один. Зупинити його без порушень правил інколи буває важко.

А потенціал Ромелу Лукаку та Кевіна Де Брюйне, їх скіли відомі всім, хто стежить за футболом – гравці світового класу, яких потрібно нейтралізувати.

Бельгія поки не вражає і не виглядає непереможною. Пояснення цьому досить просте. У них йде зміна поколінь. Цей процес, хочеш чи ні, але позначається на грі команди та її результатах. Без Азара і Куртуа це вже не так збірна, яку вважають фаворитом Євро.

Щоб перемогти Бельгію її потрібно бити її ж козирями: бути мобільними, зіграними, не допускати розриву між лініями.

Думаю і вірю, що переможе Україна. Ставлю на рахунок 1:0 на користь команди Сергія Реброва, – підсумував Ігор Пластун в інтерв’ю «УФ».

Конкурс до матчу Україна – Бельгія: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Україна – Бельгія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Група Е. 3-й тур
19:00/26 чер
Україна – Бельгія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Євро-2024. Група Е. 3-й тур
19:00/26 чер
Україна – Бельгія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі