Україна – Бельгія: прогноз і ставки | Неоднозначна гра з заплутаним розкладом

19:00, 26 чер 2024
Оглядаємо центральний матч третього туру Євро-2024, де на «МХП-Арені» в Штутгарті «жовто-сині» намагатимуться підтвердити свій статус однієї з найталановитіших збірних на форумі. Розглянемо, чи вдасться українцям здивувати фаворита квартету Е.

Максимально закручена ситуація склалася в квартеті Е, де при визначенні путівки до 1/8-ї фіналу з третього місця все може дійти навіть до підрахунку жовтих карток. Незрозуміла ситуація і з двома вінгерами української збірної в особі Мудрика і Циганкова, котрі пропустили відкрите тренування збірної, а про структурні проблеми України в опорній зоні й центрі оборони згадувалося задовго до старту форуму, так само як і стандартні положення – ще один мінус «жовто-синіх». Гра з румунами і початок поєдинку проти словаків наглядно продемонстрував наші слабкі місця.

Що тішить, так це прогрес у психологічному аспекті. Підопічним Реброва вдалося переламати матч зі словаками, впевнено відігравши кінцівку першого тайму й усю другу половину. Потенціал українців в атаці високий, зі швидкими флангами і креативним центром. Грай ми з румунами у третьому турі ще раз, перемога України бачилася б аргументованою і раціональною ставкою. У будь-якому випадку наша збірна відчула впевненість в собі, а значить здатна ще додати в заключному турі. Усі розуміють, що проти Бельгії викладатися доведеться набагато більше, ніж в матчі №2, де за словами коуча, у роздягальні після поєдинку гравці не мали сил відсвяткувати перемогу.

Важко повірити, що гра пройде під прапором лояльності. Ближче до фінального відрізку зустрічі емоції переростатимуть у більш агресивніші стики й боротьбу за м’яч, що трансформується у фоли і картки. Для поєдинку такого статусу грати скромний тотал ж/к 2.5 у другій половині можна і потрібно. В обміні голами сумнівів також немає. Обидві збірні провалилися в опорній зоні у стартовому турі, тоді як сильними сторонами Бельгії і України є ланки нападу поряд з креативними хавами у вигляді Де Брюйне, Судакова, Шапаренка.

Також звернемо увагу і на слова Георгія Судакова напередодні прийдешнього матчу, де він наголосив на важливості домінації з перших хвилин (високий пресинг + висока інтенсивність), у зв’язку з чим опція володіння м’ячем (43.5) бачиться виправданою. Для прикладу, «червони дияволи» контролювали м’яч з румунами у другому таймі всього 42%, граючи по результату.

Конкурс до матчу Україна – Бельгія: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Україна – Бельгія: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група Е. 3-й тур
19:00/26 чер
Україна – Бельгія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Євро-2024. Група Е. 3-й тур
19:00/26 чер
Україна – Бельгія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Євро-2024. Група Е. 3-й тур
19:00/26 чер
Україна – Бельгія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі