Україна – Бельгія: прогноз і ставка Максима Гіленка

19:00, 26 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч групового етапу Євро-2024 Україна – Бельгія.

Хоч би як підказував ставити на наших патріотизм, треба залишати голову холодною і відключати емоції при аналізі. Так, у збірних Бельгії та України зараз рівна кількість очок; так, зі словаками ми зіграли набагато успішніше, ніж «червоні дияволи»; але це не скасовує факт, що шансів у вирішальній грі в нас дуже мало.

Наша проблема в тому, що недоліки збірної України ідеально збігаються із найсильнішими сторонами «червоних дияволів». В обороні наша команда грає послідовно погано, і це точно не та річ, яку можна легко вирішити, прийняттям конкретних рішень. Степаненко вже не тягне топ-футбол, а без нього в Україні дірка в опорній зоні: навіть Бражко, хоч би як гарний був, підключеннями в атаку просто намагається компенсувати вакуум за своєю спиною. Судаков із Шапаренком, в принципі, і не повинні пластатися у підкатах.

Саме це, а не просто прізвища захисників – причина наших проблем в обороні. Але, звичайно, і правий захисник, незалежно від прізвища, надає багато шансів, і партнер Забарного на ідеальний. А в «червоних дияволів» у чудовій формі і де Брюйне, і – тільки не смійтеся – Лукаку. За рухом, фізичною формою Ромелу чудовий – а анекдотична реалізація має рано чи пізно закінчитися. І потім, з таким монстром попереду краще грає весь півзахист.

Прогноз песимістичний, а все добре нехай буде приємною несподіванкою.

Конкурс до матчу Україна – Бельгія: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Україна – Бельгія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Група Е. 3-й тур
19:00/26 чер
Україна – Бельгія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 33%
Не пройде 67%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі