Україна – Австрія: прогноз і ставки Роберто Моралеса

19:00, 21 чер 2021
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч групового етапу Євро 2021 (2020) Україна – Австрія.

Це завершальний для команди Шевченка поєдинок на груповому етапі, але дуже сподіваємося, не завершальний на всьому турнірі. Матч проти Австрії у Бухаресті.

Перемогли Північну Македонію, хоча це було зробити не так легко, як здавалося. Отже, проти Австрії у цьому поєдинку я все одно Україну вважаю фаворитом. Адже Австрія все ж таки має трошки менший вибір якісних футболістів, ніж Україна, хоча підбір самих гравців там вражає. Там є хороші виконавці на дуже топовому рівні. Але в чомусь команда Фоди для мене надто прямолінійна, вона нагадує Україну часів Михайла Фоменка. Україну, яка теж могла досягати успіху, але майже не могла здивувати. Ось приблизно така ж і ця Австрія.

Тому перша ставка в цій ситуації у мене буде обережна – це ставка на Україну з форою (0), тобто наші хлопці або переможуть або буде нічия в цьому матчі. Що, в принципі, влаштовує команду Шевченка, та й нічия влаштовує й австрійців. Стосовно більшого, що можна спрогнозувати. Наша команда все ж таки грає в футбол, попри те, чи вона знаходиться під тиском, як в поєдинку проти Нідерландів, чи сама диктує свої умови, як у більше ніж в одному таймі матчу проти Північної Македонії.

Друга ставка буде на те, що ми знову ж таки покажемо свої сильні сторони й не уникнемо власних помилок. Ставка на те, що обидві команди заб’ють і тотал у цьому поєдинку буде більший ніж (2.5). Такий прогноз.

Підписуйтеся на наш канал на YouTube, ставте лайки, коментуйте й взагалі реагуйте на ці прогнози!

Ординар: Програш
Євро 2021 (2020). Група C. 3-й тур
19:00/21 чер
Україна – Австрія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Євро 2021 (2020). Група C. 3-й тур
19:00/21 чер
Україна – Австрія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі